Jesteś tutaj: Start / Nasze sukcesy

II semestr rok szkolny 2015/16

* Kornelia Soszka z klasy III fortepianu, cyklu sześcioletniego p. Marii Zezuli zajęła III miejsce w VIII Konkursie Pianistycznym im. C.Czernego, który odbył się 19 kwietnia w Zamościu oraz otrzymała tam specjalnie wyróżnienie za wykonanie utworu "Pierwszy fiołek" N. Rakowa.

* 23 kwietnia na Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne Inspiracje " w Lublinie sukcesy odniosły:

Dominika Turowska z klasy VI fortepianu p. Grażyny Nakoniecznej - Zakrzewskiej otrzymała tytuł laureata,

Wiktoria Kowalczyk z klasy I fortepianu p. Niny Skiby otzrymała wyróżnienie I stopnia,

Kornelia Soszka z klasy  III fortepianu p. Marii Zezuli otrzymała wyróżnienie II stopnia

Uczniom i nauczycielom GRATULUJEMY

Sukces Hani:)

2018-06-20

Miło nam pinformować, że Hanna Gałązka uczennica z klasy II fletu Pana Zbigniewa Szeli zdobyła III miejsce w Konkursie Instrumentów Detych im. Bolesława Strawy i Franciszka Krzemińskiego w Lublinie, który odbył się 18 czerwca b.r. Gratulujemy!!!

Więcej o: Sukces Hani:)

Sukcesy Kornelki:)

2018-03-27

Ostatni miesiąc był bardzo pracowity dla Kornelii Soszki, uczennicy klasy fortepianu Pani Marii Zezuli. Kornelia brała udział w 3 konkursach pianistycznych i we wszystkich otrzymała wyróżnienia:

22 lutego w II Konkursie Pianistycznym "Zimowe talenty" dla uczniów szkół muzycznych I st w Międzyrzecu Podlaskim - wyróżnienie

1 marca w II Międzynarodowym Konkursie  Pianistycznym im. Carla Czernego"Młodzi wirtuozi" w Zamościu - wyróżnienie w grupie III

16 marca w I Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Marii Tarnawieckiej w ramach II Międzynarodowego Festiwalu Open Music w Łodzi - III wyróżnienie

Kornelia uczy się w klasie V cyklu sześcioletniego naszej szkoły.

Bardzo serdecznie gratulujemy uczennicy i Pani Marii Zezuli.

Więcej o: Sukcesy Kornelki:)

Sukces Krzysia :)

2018-03-27

22 marca b.r. w Tarnobrzeskim Konkursie Akordeonowym uczeń Krzysztof Nowakowski z klasy akordeonu Pana Pawła Kopiejka zdobył I miejsce. Konkurs miał zasięg ogólnopolski, a Krzysio jest w drugiej klasie cyklu sześcioletniego. Serdecznie gratulujemy uczniowi i nauczycielowi :)

Więcej o: Sukces Krzysia :)

Nagroda Wiktorii Wójcik

2017-06-29

Miło nam poinformować, że 25 czerwca b.r.  w  III Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym im. Marka Sokołowskiego w Lublinie, uczennica klasy IV cyklu czteroletniego Wiktoria Wójcik zajęła III miejsce. Wiktorię przygotował Pan Marcin Bronisz. Gratulujemy!!!

Więcej o: Nagroda Wiktorii Wójcik

Wyróżnienie Krzysia Nowakowskiego

2017-06-19

Krzysztof Nowakowski z klasy akordeonu Pana Pawła Kopiejka otrzymał wyróżnienie kat. I w XXVII Lubelskim Przeglądzie Akordeonowym (1 czerwca 2017 r.) Gratulujemy !!!

Więcej o: Wyróżnienie Krzysia Nowakowskiego

Nagrody pianistów

2017-06-05

1 czerwca b.r. w VIII Międzyszkolnym Konkursie Młodych Pianistów w Tomaszowie Lubelskim  uczennica klasy IV cyklu sześcioletniego Antonina Kusyk zajęła III miejsce, a Jakub Kozak z klasy I cyklu czteroletniego otrzymał wyróżnienie. Obydwoje uczą się w klasie fortepianu Pani Idy Bednarczyk - Siwek. Gratulujemy!!!

Więcej o: Nagrody pianistów

Sukcesy pianistów

2017-03-23

Miło nam poinformować,  Milena Mika z klasy I fortepianu pana Tomasza Jeleniewskiego i Kornelia Soszka z klasy IV  fortepianu Pani Marii Zezuli zostały laureatkami Festiwalu Pianistycznego "Muzyczne Inspiracje", organizowanego przez Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie, natomiast Amelia Jesionek z klasy I fortepianu Pana Tomasza Jeleniewskiego otrzymała wyróżnienie. Konkurs odbył się 18 marca b.r. w Lublinie. Młodym pianistkom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy:)

Więcej o: Sukcesy pianistów

Wyróżnienie Kornelii Soszki

2017-03-08

Miło nam poinformować o ponowym sukcesie Kornelii Soszki z klasy  IV fortepianu Pani Marii Zezuli.  3 marca b.r w Zamościu, Kornelia  zdobyła wyróżnienie w Międzynarodowym Konursie Pianistycznym  "Młodzi Wirtuozi" im. C. Czernego. Gratulujemy !!!

Wyniki konkursu:

Więcej o: Wyróżnienie Kornelii Soszki

I miejsce Kornelii Soszki w konkursie pianistycznym

2017-02-14

Miło nam poinformować, że 9 lutego b.r. w Szkole Muzycznej I stopnia im. Karola Kurpińskiego w Międzyrzecu Podlaskim odbył się I Konkurs Pianistyczny "Zimowe talenty", na którym uczennica klasy IV cyklu sześcioletniego Kornelia Soszka zajęła I miejsce. Kornelia uczy się w klasie Pani Marii Zezuli. Gratulujemy!!!

Więcej o: I miejsce Kornelii Soszki w konkursie pianistycznym

Sukcesy naszych absolwentów

2017-02-02

Miło nam poinformować, że nasza absolwentka Magdalena Kasperek z wielkim sukcesem obroniła pracę magisterską...