Dla uczniów i rodziców

7 czerwca (wtorek) odwołane są zajęcia z CHÓRU

Koncert klasy fletu i gitary

2019-01-24

16 stycznia klasa fletu p.Edyty Fil i klasa gitary P. Marcina Bronisza miały swój popis. Oto fotorelacja...

Więcej o: Koncert klasy fletu i gitary

Świąteczne koncertowanie

2019-01-24

Fotorelacja ze kilkudniowego świątecznego koncertowania w naszej szkole:)

Więcej o: Świąteczne koncertowanie

Popis klasy skrzypiec

2018-11-27

22 listopada swój koncert miała klasa skrzypiec. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Więcej o: Popis klasy skrzypiec

Debiut i pasowanie uczniów klas pierwszych

2018-11-26

W środę 21 listopada Pani dyrektor Marta Migal powitała pierwszy raz na koncercie, a dokładnie na debiucie, uczniów klasy pierwszej cyklu sześcioletniego i cyklu czteroletniego, którzy przybyli wraz ze swoimi rodzinami. Każdy uczeń zaprezentował się na scenie, a następnie został pasowany (u nas jak zawsze smyczkiem) na ucznia Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia im. F. Chopina w Lubartowie, którego dokonała pani prezes Lubartowskiego Towarzystwa Muzycznego Pani Małgorzata Mazurek - Filip. Dla pierwszaków wystąiły także starsze koleżanki, z klasy VI cyklu sześcioletniego, Maja Gałązka i Kornelia Soszka. Na zakończenie Pani prezes życzyła pierwszakom dużo cierpliwości i wytrwałości w ćwiczeniu na wybranych instrumentach, ale także dużo radości z  muzykowania.

Więcej o: Debiut i pasowanie uczniów klas pierwszych

Koncert w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości

2018-11-26

20 listopada odbył się koncert w ramach 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Chór Cavatina zaprezentował pieśni patriotyczne, natomiast soliści wykonali głównie utwory polskich kompozytorów. Koncert poprowadziły uczennice Ola Sidor i Zuzia Antoniuk, które przekazały nam  historyczne informacje odyzskania niepodległości. Ola Sidor zaprezentowała także wiersz Jonasza Kofty "W moim domu". Koncert przygotowała Pani Agata Weremczuk - Cymreman.

Więcej o: Koncert w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości

Seminarium gitarowe

2018-11-21

Uczniowie naszej szkoły Krzysztof Tatarski i Jan Lewtak, z klasy gitary Pana Marcina Bronisza wzięli udział w XVIII Podlaskim Seminarium Gitarowym w Białej Podlaskiej w dniach 16-17 listopada. Brali udział w lekcjach mistrzowskich, zajęciach orkiestry gitarowej a także uczestniczyli w koncertach zaproszonych gości. http://zsmbp.pl/xviii-podlaskie-seminarium-gitarowe/

Więcej o: Seminarium gitarowe

List z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka

2018-11-19

zamieszczamy list , który otrzymalismy z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka , który przypada 20 listopada

Więcej o: List z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka

Sesja Sejmiku Dzieci i Młodzieży Miasta Lubartów

2018-11-19

6 listopada w Szkole Podstawowej Nr 3 w Lubartowie, odbyła się sesja Sejmiku Dzieci i Młodzieży Miasta Lubartów, w której uczestniczyli także przedstawiciele naszej szkoły. Sesja została przygotowana w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Została przedstawiona historia wszystkich symboli narodowych, następnie wykonywane były chorągiewki i kotyliony, a na koniec wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Więcej o: Sesja Sejmiku Dzieci i Młodzieży Miasta Lubartów

VI Festiwal Muzyki Kameralnej SEMPRE

2018-10-03

Nagroda Marszałka