Debiut i pasowanie klas pierwszych

16 listopada 2016 r. odbył się w naszej szkole Debiut i pasowanie klas pierwszych...

Na początku cała klasa I dziecięca, zaśpiewała utwór "Rozśpiewana nutka" i zaprezentowała układ ruchowy do "Gawaota" Gosseka, uczniów przygotowała p. Ewa Naręgowska. Następnie, każdy uczeń klasy I cyklu 6 -letniego i klasy I cyklu 4 -letniego zaprezentował się na scenie, po czym został pasowany przez p. Małgorzatę Mazurek - Filip prezesa naszego stowarzyszenia , na ucznia Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia im. F. Chopina w Lubartowie oraz otrzymał dyplom i upominek z akcentem muzycznym. "Czasami tytuł utworu brzmi Łatwa melodia, ale dla pierwszaków, którzy od 2 miesięcy uczą się grać jest to, czasem  krok milowy" powiedziała p. Marta Migal, dyrektor naszej szkoły.  Razem swój debiut miało aż 27 uczniów z klasy fortepianu, skrzypiec, fletu, perkusji i akordeonu. Na zakończenie, dla pierwszaków wystąpiła starsza uczennica Wiktoria Kaczorkiewicz z klasy gitary p. Marcina Bronisza.

Wszystkim uczniom gratulujemy i czekamy na kolejne Wasze koncerty :)