Międzynarodowy Konkurs Instrumentalistów i Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Tymbarku

Szanowni Państwo

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w drugiej edycji Międzynarodowego Konkursu Instrumentalistów i Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Tymbarku. Organizatorem konkursu jest Społeczna Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Tymbarku oraz Samodzielne Koło Terenowe nr 99 STO w Tymbarku. Instytucjami wspierającymi konkurs jest Urząd Gminy w Tymbarku oraz Zarząd Główny STO Warszawa. Tematem konkursu jest muzyka polska. W ramach trzydniowego spotkania odbędzie się konkurs instrumentalistów i zespołów kameralnych oraz koncerty zaproszonych gości.

Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu mija 25.04.2019 roku. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszenia. Szczegółowe informację znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.szkola-muzyczna.org z zakładce „Konkurs”

Mamy nadzieje, że Międzynarodowy konkurs będzie prawdziwym świętem polskiej muzyki i na stałe zapisze się w kalendarzu imprez Szkół Muzycznych I i II stopnia.

Dyrektor SPSM I st. w Tymbarku

Halina Waszkiewicz-Rosiek