X Festiwal Muzyki Kameralnej SEMPRE

Za nami X Jubileuszowy Festiwal Muzyki Kameralnej SEMPRE. Wystąpili wspaniali wykonawcy: Ewa Pukos, Edyta Fil, Agnieszka Miedzwiecka, Maciej Rysak, Przemysław Raczek, Grzegorz Biegas i Konrad Komusiński, którym serdecznie dziękujemy za ten wyjątkowy koncert.
Pełni wdzięczności pozostajemy dla licznie zgromadzonej publiczności, tak ciepło i entuzjastycznie reagującej na piękno prezentowanej muzyki. W siedzibie Społecznej Szkoły Muzycznej wybrzmiały kameralne utwory G. Ph. Telemanna, L. van Beethovena, J. Haydna, G. Bizeta, M. Barthmieu, A. Borodina, J. Brahmsa i A. Dvoraka.
Słuchacze mieli niepowtarzalną okazję zetknąć się z profesjonalizmem, pasją i wielką radością ze wspólnego muzykowania wszystkich instrumentalistów, którzy zagrali na skrzypcach, flecie, harfie, fortepianie, altówce i wiolonczeli.
Imprezie towarzyszyła zbiórka pieniędzy na Hospicjum św. Anny w Lubartowie, w ramach akcji "Pola Nadziei 2022 "
Wydarzenie zostało sfinansowane ze środków Gminy Miasta Lubartów i Powiatu Lubartowskiego.