VIII Festiwal Muzyki Kameralnej SEMPRE

Za nami kolejny Festiwal Muzyki Kameralnej SEMPRE. W ostatnią niedzielę w Bazylice św. Anny w Lubartowie mogliśmy usłyszeć utwory Ludwiga van Beethovena, Franza Schuberta i Gabriela Faure w ykonaniu znakomitych muzyków.
Dziękujemy serdecznie Księdzu Proboszczowi Andrzejowi Juźko za gościnność i wspaniałe przyjęcie, natomiast Starostwu Powiatowemu i Urzędowi Miasta Lubartów przesyłamy słowa wdzięczności za wsparcie finansowe dzięki, któremu festiwal mógł się odbyć.
Dziękujemy wszystkim, bez wyjątku, za obecność, która jest dla nas najważniejsza. Bardzo doceniamy udział każdego słuchacza oraz wszystkie miłe słowa, które otrzymaliśmy po koncercie.
Organizatorzy