• Odwiedziło nas: 719339

XI Festiwal Muzyki Kameralnej SEMPRE

Pierwsza odsłona XI Festiwalu Muzyki Kameralnej SEMPRE za nami... Deptak miejski ze swą naturalną scenografią zamienił się wczoraj w salę koncertową, piękną salę, wypełnioną słuchaczami, a przede wszystkim wspaniałą muzyką Astora Piazzolli zagraną na żywo. Bardzo dziękujemy muzykom kwintetu instrumentalnego w składzie Elwira Śliwkiewicz-Cisak - akordeon, Jakub Niedoborek -gitara, Maciej Rysak - skrzypce, Michał Kowalczyk - kontrabas, Michał Andrzejewski - fortepian za wspaniały koncert, dziękujemy publiczności, która tak licznie przybyła w niedzielne popołudnie. Dziękujemy Lubartowski Ośrodek Kultury za pomoc w organizacji, firmie WojsTech za nagłośnienie. Dziękujemy mediom i portalom informacyjnym Lubartów24, Tygodnik Lubartowiak, Wspólnota Lubartowska za przybycie i relacjonowanie wydarzenia. Szczególne podziękowania dla Miasto Lubartów i Powiat Lubartowski - Serwis Informacyjny za wsparcie finansowe oraz pomoc w realizacji tej imprezy. I już dzisiaj zapraszamy na druga odsłonę tego festiwalu 15 sierpnia do Parku Miejskiego, tym razem zagramy dla Państwa muzykę W.A. Mozarta. Dziękujemy Panu Marcinowi Broniszowi za piękne zdjęcia z koncertu.
Lubartowskie Towarzystwo Muzyczne i Społeczna Szkoła Muzyczna