Debiut i pasowanie uczniów klas pierwszych

W poniedziałek 18 listopada Pani dyrektor Marta Migal powitała pierwszy raz na koncercie, a dokładnie na debiucie, uczniów klasy pierwszej cyklu sześcioletniego i cyklu czteroletniego, którzy przybyli wraz ze swoimi rodzinami. Każdy uczeń zaprezentował się na scenie, a następnie został pasowany (u nas jak zawsze smyczkiem) na ucznia Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia im. F. Chopina w Lubartowie, którego dokonała pani prezes Lubartowskiego Towarzystwa Muzycznego Pani Małgorzata Mazurek - Filip.  W tym roku mamy 14 uczniów w klasie I cyklu 6-letniego i 16 uczniów w klsie 1 cyklu 4-letniego. Życzymy wszystkim pierwszakom dużo cierpliwości i wytrwałości w ćwiczeniu na wybranych instrumentach, ale także dużo radości z  muzykowania.